Smarting 4

 

Verze Professional

Toto je plnohodnotná verze programu SmartIng4, kterou Vám upravíme na míru. Její činnost není omezena na výrobky jedné firmy, s pomocí tohoto programu lze navrhovat vytápění pomocí světlých, tmavých nebo kompaktních zářičů libovolné firmy.

Verze PROFESSIONAL

Objednávejte na

Plná profi verze pro projektanty a menší firmy, snadno přizpůsobitelná na jakékoli typy plynových infračervených zářičů.

Tuto verzi je možno přizpůsobit zářičům různých firem. Umožňuje navrhovat vytápění pomocí světlých, tmavých i kompaktních zářičů a posuzovat tak na každém konkrétním objektu které řešení které firmy je nejvýhodnější.

Součástí programu jsou různé algoritmy pro odhad tepelných ztrát budov, výpočet kvality ovzduší dle nové směrnice MZd (pro světlé zářiče) atd.

Cena pro jednotlivce nebo malou firmu je 5000,-Kč. Pro e-mailovou objednávku klikněte na odkaz Objednat a pošlete nám na sebe kontakt. Obratem budete kontaktováni a domluvíme vše potřebné.

Součástí dodávky je instalační balíček, plný český manuál, ceník infrazářičů různých firem, program pro přípravu vlastních ceníků, e-mailovou a telefonickou 6-měsíční podporu. Jako dárek bude do každé verze Professional zakomponováno logo vaší firmy a přidáme Vám do ceníku údaje o výrobcích vaší oblíbené firmy (pokud v ceníku již nebude).

 


Firemní verze

Firemní verze vznikly na objednávku některých firem z oboru. Na rozdíl od verze Professional jsou zdarma, jejich činnost je však omezena pouze na výrobky dané firmy. Nenaleznete-li zde verzi "své" firmy, upozorněte ji na tento nedostatek nebo si pořiďte verzi Professional.

Verze firmy KASPO

Download CZ verze 4.2 - Download EN verze 4.2

Plná verze včetně českého instalačního programu.

Tato verze je přizpůsobena zářičům firmy KASPO. Umožňuje navrhovat vytápění pomocí světlých infrazářičů K7,K10,...K40 a kompaktních zářičů K100 a K200.

Součástí programu je i algoritmus pro odhad tepelných ztrát budovy dle firmy KASPO, výpočet kvality ovzduší dle nové směrnice MZd atd.

Pro instalaci klikněte na odkaz "Download", uložte soubor na váš disk, spusťte ho a následujte instalační pokyny.

Součástí instalace je i plný manuál.

 

Verze firmy UNIQ

Download

Plná verze včetně českého instalačního programu.

Tato verze je přizpůsobena zářičům RADI-HEAT firmy UNIQ. Umožňuje navrhovat vytápění pomocí tmavých trubkových infrazářičů RADI-HEAT (varianty I,U i rohové L).

Součástí programu je i algoritmus pro odhad tepelných ztrát budovy dle firmy UNIQ (jiný než firmy KASPO).

Pro instalaci klikněte na odkaz "Download", uložte soubor na váš disk, spusťte ho a následujte instalační pokyny.

Součástí instalace je i plný český manuál.

Poslední verze 4-Uniq-05 (z 26.8.2003).